ASTM A106 چیست؟
فولاد ASTM A106 که به طور کامل به عنوان ASTM A106 شناخته می شود، یک ماده لوله فولادی کربن بدون درز تحت استانداردهای آمریکایی است که به طور خاص برای کاربردهای-در حرارت و فشار بالا{3}}بالا طراحی شده است. همانطور که از نام آن مشخص است، فقط لوله های بدون درز را پوشش می دهد (بدون نسخه های جوشی)، که برای سیستم های لوله کشی که گرم و تحت فشار کار می کنند ساخته شده است: پالایش نفت، پردازش شیمیایی، تولید برق، سیستم های دیگ بخار و سرویس بخار.
یک نکته صادقانه در مورد خوردگی قبل از اینکه جلوتر برویم: A106 یک فولاد کربنی ساده است، بنابراین یک آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی- نیست. با رسانه های غیر خورنده یا خفیف خورنده بهترین عملکرد را دارد. برای خدمات تهاجمی، روی پوششها، تزریق بازدارندههای خوردگی یا مواد آلیاژی بالاتر- برنامهریزی کنید، فقط روی فلز پایه حساب نکنید.
نمرات و انواع ساخت
| درجه | کشش حداقل (ksi / MPa) | حداقل بازده (ksi / MPa) | استفاده معمولی |
|---|---|---|---|
| درجه A | 48 / 330 | 30 / 205 | خدمات کم فشار-، آسان- |
| درجه B | 60 / 415 | 35 / 240 | لوله کشی استاندارد پالایشگاه و برق (90% تقاضا) |
| درجه C | 70 / 485 | 40 / 275 | سرویسهای دیواری{0}}با استحکام بالاتر، سنگینتر- |
ASTM A106 سه درجه را پوشش می دهد که از نظر شیمی و مقاومت مکانیکی متفاوت است. توجه داشته باشید که اینها هستندنمرات, نه "نوع" - یک نقطه سردرگمی مشترک:
درجه A- کمترین کربن (0.25% حداکثر) و کمترین استحکام. راحتترین جوش و خم شدن است، بنابراین برای خطوط و کاربردهایی که حداکثر شکلپذیری اهمیت دارد، مناسب است.
درجه B- متوسط و تا حد زیادی مشخص ترین درجه (بخش عمده ای از لوله های A106 فروخته شده در سراسر جهان). بهترین تعادل قدرت، جوش پذیری، قیمت و در دسترس بودن. اگر کلاس لولهکشی شما فقط «A106» میگوید، تقریباً همیشه به معنی درجه B است.
درجه C- بالاترین مقاومت (0.35٪ کربن حداکثر). برای کارهای دیواری با فشار بالا و سنگین- استفاده میشود، اما کربن بالاتر جوشکاری را سختتر میکند (پیش گرما و روشهای دقیق معمولاً اعمال میشود).
لوله با اتمام گرم یا کشش سرد تولید می شود. لولههای سرد- متعاقباً تحت عملیات حرارتی- قرار میگیرند (نرمال شده یا تنش{3}}کاهش مییابند) بنابراین دارای خواص مکانیکی مورد نیاز است.
مشخصات
|
مورد |
محدوده |
|
استاندارد |
ASTM A106 / ASME SA106 |
|
نمرات |
A, B, C |
|
سایزهای ارائه شده |
NPS 1/2 اینچ – 28 اینچ (پوشش های استاندارد NPS 1/8 اینچ – 48 اینچ) |
|
ضخامت دیوار |
برنامه 10-160، STD، XS، XXS (ابعاد در ASME B36.10) |
|
طول ها |
تصادفی تکی (17-24 فوت) یا تصادفی دوگانه (36-44 فوت) |
|
به پایان می رسد |
انتهای ساده یا انتهای اریب |
|
برنامه های کاربردی |
سیستم های نفت و گاز، پتروشیمی، تولید برق، کشتی سازی، دیگ بخار و سیستم های بخار |
اندازه، ضخامت و طول عرضه
محدوده اندازه:NPS 1/8 – NPS 48 (DN 6 – DN 1200) در هر ASTM A106/A106M؛ OD سنگین تر با توافق با آسیاب.
ضخامت دیوار:به ازای ASME B36.10M (برنامه های SCH 10S–XXS عرضه رایج هستند). دیوارهای متریک در هر توافق
طول ها:طول های تصادفی منفرد (SRL) 17-24 فوت؛ طول تصادفی دو برابر (DRL) 36-44 فوت؛ طول های ثابت در صورت درخواست موجود است.
پایان و شرایط:انتهای ساده، انتهای اریب (برای جوشکاری)، رزوه و جفت در صورت درخواست. معمولاً در شرایط نرمال شده یا{0}}رول شده طبق الزامات استاندارد عرضه می شود.
دمای سرویس و کاربردهای معمولی
A106 Gr.B به طور معمول برای خطوط بخار، آب، گاز و هوا تا دمای طراحی حدود 425 درجه (800 درجه فارنهایت) در پالایشگاه و لوله کشی برق استفاده می شود. فراتر از این محدوده، گریدهای آلیاژی (P11/P22 یا ASTM A335) مورد نیاز است. کاربردهای معمولی: لولهکشی فرآیند پالایشگاه، لولهکشی خارجی دیگ بخار، سرب بخار سوپرهیتر، لولهکشی اتصال پوسته مبدل حرارتی و خطوط عمومی{10}در دمای بالا.
ترکیب شیمیایی:
|
عنصر |
درجه A |
درجه B |
درجه C |
|
C (حداکثر) |
0.25 |
0.30 |
0.35 |
|
منگنز |
0.27–0.93 |
0.29–1.06 |
0.29–1.06 |
|
P (حداکثر) |
0.035 |
0.035 |
0.035 |
|
S (حداکثر) |
0.035 |
0.035 |
0.035 |
|
Si (دقیقه) |
0.10 |
0.10 |
0.10 |
|
کر (حداکثر) |
0.40 |
0.40 |
0.40 |
|
مس (حداکثر) |
0.40 |
0.40 |
0.40 |
|
مو (حداکثر) |
0.15 |
0.15 |
0.15 |
|
نیکل (حداکثر) |
0.40 |
0.40 |
0.40 |
|
V (حداکثر) |
0.08 |
0.08 |
0.08 |
شیمی کنترل شده و کربن کم به اضافه منگنز چیزی است که به گرید B ترکیبی از استحکام و جوش پذیری خوب می دهد. سیلیکون (حداقل 0.10٪) از عملکرد دمای بالا پشتیبانی می کند.
خواص مکانیکی:
|
لوله ASTM A106 |
درجه A |
درجه B |
درجه C |
|
مقاومت کششی، حداقل، psi |
48000/330 مگاپاسکال |
60000/415 مگاپاسکال |
70000/485 مگاپاسکال |
|
قدرت تسلیم، حداقل، psi |
30000 / 205 مگاپاسکال |
35000/240 مگاپاسکال |
40000/275 مگاپاسکال |
درجه B همچنین دارای شکلپذیری جامد است (الزامات ازدیاد طول بر اساس فرمول استاندارد، بر اساس نوع نمونه و ضخامت دیواره)، به همین دلیل است که خمش سرد، کجکردن و ساخت را بدون ترک انجام میدهد.
چگونه A106 Gr.B با A53 Gr.B و API 5L Gr.B مقایسه می شود
A106 Gr.B در مقابل A53 Gr.B:A106 به فولاد کشته شده، آزمایش هیدرواستاتیک و ویژگیهای سختتر{1}در دمای بالا نیاز دارد. A53 محصول جوش داده شده و بدون درز را برای استفاده مکانیکی و فشاری پوشش می دهد. برای لولهکشی فشار دمای بالا، با مشخصات A106.
A106 Gr.B در مقابل API 5L Gr.B:شیمی از نزدیک همپوشانی دارد. API 5L Gr.B برای سرویس خط لوله (حمل و نقل) با گزینه های PSL جهت گیری شده است. بسیاری از پروژه ها آنها را تنها زمانی به عنوان جایگزین می پذیرند که به صراحت در مشخصات مهندسی توافق شده باشد.
فروش لوله بدون درز GNEE ASTM A106 Gr.B



آزمایش و بازرسی لوله A106
هر سفارش قانونی A106 باید با گزارش تست آسیاب تایید شده همراه باشد. آزمایش استاندارد شامل آزمایش کشش، آزمایش صاف کردن یا خمش در اندازه های کوچک و آزمایش فشار هیدرواستاتیک اجباری است. بازرسی جریان اولتراسونیک یا گردابی{2}}را میتوان برای سرویس حیاتی مشخص کرد. الزامات تکمیلی - تجزیه و تحلیل محصول، کشش عرضی، ضربه Charpy (S5) و موارد دیگر - را می توان در صورت درخواست برنامه به سفارش خرید اضافه کرد.




آیا به A106 Gr.B با MTC و گواهی کارخانه نیاز دارید؟
GNEE Pipe A106 Gr.A/B/C را از NPS 1/8–48 با گواهینامه EN 10204 3.1 عرضه میکند. درخواست نقل قول:pipes@gneetube.com· WhatsApp/WeChat +86 15824687445.
سوالات متداول
1. ASTM A106 Grade B برای چه محدوده دمایی مناسب است؟
تقریباً -29 درجه تا 425 درجه (-20 درجه فارنهایت تا 800 درجه فارنهایت). زیر 29- درجه، ASTM A333 (فولاد کربنی با دمای پایین) را مشخص کنید. بالاتر از 425 درجه، به فولاد آلیاژی کروم-مولی مانند ASTM A335 P11، P22، یا P91 بروید.
2. تفاوت A106 درجه A، B و C چیست؟
قدرت و محتوای کربن درجه A: 330 مگاپاسکال در دقیقه کششی، ساده ترین جوش، کمترین استحکام. درجه B: حداقل کششی 415 مگاپاسکال - پیشفرض صنعت. درجه C: 485 مگاپاسکال در دقیقه کششی، بالاترین استحکام، نیاز به جوشکاری دقیق تری دارد. درجه B بهترین مناسب برای اکثر مشاغل است.
3. A106 در مقابل A53 - به کدام یک نیاز دارم؟
A53 یک مشخصات عمومی-است که اجازه میدهد لولههای جوش داده شوند. A106 فقط{3}}بدون درز است و برای سرویس در دمای بالا در نظر گرفته شده است. برای بخار، خطوط فرآیند پالایشگاه، یا هر چیزی بالاتر از 200 درجه در فشار، A106 درجه B مشخصات ایمن تر است. A53 برای مصارف غیر بحرانی آب، هوا و سازه مناسب است.
4. آیا A106 Grade B دارای گواهینامه دوگانه-با API 5L Grade B است؟
بله. بسیاری از کارخانهها لولههای بدون درز تولید میکنند که دارای گواهینامه ASTM A106 Gr.B و API 5L Gr.B PSL1 هستند، زیرا شیمی و مکانیک همپوشانی دارند. صدور گواهینامه دوگانه، انعطاف پذیری خرید را هم برای لوله کشی فرآیند و هم برای استفاده از خط لوله می دهد.
5. لوله A106 درجه B جوش داده شده است یا بدون درز؟
بدون درز فقط - که نقطه مشخصات است. اگر یک تامین کننده "A106 جوش داده شده" را ارائه می دهد، آن را به عنوان یک پرچم قرمز در نظر بگیرید. جایگزین صحیح جوش داده شده، مشخصات متفاوتی خواهد بود (مانند ASTM A53 نوع E).
6. آیا A106 درجه B در برابر خوردگی مقاومت می کند؟
این فولاد کربنی است، بنابراین ذاتا نیست. برای خدمات غیر خورنده و خفیف خورنده خوب عمل می کند. برای محیطهای خورنده یا خدمات مدفون/غوطهور، پوششها، حفاظت کاتدی را اضافه کنید یا یک آلیاژ{2}مقاوم در برابر خوردگی انتخاب کنید.





